درباره ما

زبان توسعه یافته ترین ابزار فکری برای برقراری ارتباط بین انسان ها و جوامع انسانی می باشد از این رو یادگیری یک زبان بین المللی امری اجتناب ناپذیر میان ملل مختلف دنیا محسوب می شود.

آموزشگاه زبان انگلیسی جشنواره با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش از سال 1391 رسما شروع بکار کرده و در مدت زمان کم توانسته کارنامه های درخشانی در زمینه ی پیشرفت آموزش زبان در میان زبان آموزان عزیز از خود به جا بگذارد که نمونه های بارز آن برگزاری چندین دوره آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج انگلیس و قبولی پر افتخار عزیزانمان در این آزمون می باشد.

از دیگر امتیازات آموزشگاه زبان جشنواره برگزاری چندین ازمون ازمایشی Toefl , IELTS . iBT توسط نویسنده ی چندین کتاب در این زمینه جناب آقای دکتر صنایع و هم چنین برگزاری دوره های متعدد تربیت مدرس TTC  و استخدام زبان آموزان فارغ التحصیل شده برای تدریس در گروه های سنی مختلف است.

مفتخریم که زبان انگلیسی را به لهجه و طبق سیلابس و کتاب های BRITISH  (بریتیش ) تدریس می کنیم افتخار از آن جهت که هم یادگیری لهجه ی بریتیش بسی سخت تر از امریکن بوده و نیز محتویات کتاب ها بسیار پربارتر و سنگین تر از سطح مشابه آمریکایی و مهم ترین مسئله این که بیش از نود درصد از آزمون های بین المللی دنیا با لهجه ی بریتانیایی برگزار می گردند.

ازدیگر امتیازات آموزشگاه زبان جشنواره ارایه ی سیلابس از پیش تعیین شده جهت آموزش و پیشرفت بهتر و ارایه ی کتاب های مازاد بر کتاب اصلی و جزوات مکالمه ی روزمره و پرکاربرد و برگزاری آزمون استاندارد در پایان ترم توسط کادر امتحانات موسسه نه شخص استاد مربوطه از دیگر کارهای منحصر به فرد در این آموزشگاه می باشد.

گروه اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اشخاصی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی هم چون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش و مترجمی زبان انگلیسی و مدرک بین المللی تربیت مدرس می باشند.

این گروه آموزشی با بهره گیری از مدارج علمی بالا و سال ها تجربه در امر آموزش زبان در مقاطع سنی مختلف گامی بزرگ در امر آموزش و یادگیری زبان کشور برداشته اند.

در اینجا به ذکر برخی از امتیازات آموزشگاه زبان جشنواره می پردازیم:

1.امکان ارایه ی خدمات آموزشی در قالب کلاس های گروهی ترمیک و نیمه گروهی ترمیک و خصوصی و نیمه خصوصی در تمام سطوح

2.امکان ارایه ی کلاس های مختلف بر حسب نیاز زبان آموز هفته ای یک بار کلاس های صرفا مکالمه کلاس های تجاری

3.بهره گیری از اساتید مجرب و کارآزموده

4.بهره گیری از بهترین منابع تدریس و کاربردی ترین کتاب های آموزشی و کمک آموزشی برای تقویت مهارت های مختلف به خصوص مهارت گفتاری و شنیداری

5.ارایه ی برنامه ی آموزشی منظم و مستمر و برگزاری ترم های نیمه فشرده و فشرده مکالمه ی زبان انگلیسی

6.گروه بندی های کم جمعیت در هر کلاس برای ارایه ی زمان بیش تر برای زبان آموزان و پیشرفت در مکالمه

7.ارایه ی مشاوره تحت نظر کارشناس متخصص دوره های IELTS , TOEFL , iBT , CELTA , and DELTA در زمینه ی مهاجرت های تحصیلی و شغلی

8.امکان ارتباط با آموزشگاه در صورت داشتن سوالات درسی یا برنامه ریزی کلاس

9.برگزاری آزمون فاینال مجدد در صورت غیبت موجه در جلسه ی فاینال

10.اعزام مدرس به منزل یا محل کار در صورت لزوم

11.برگزاری کلاس های Speaking در سطوح مختلف و ارایه ی مدرک در پایان ترم

12.در ارتباط بودن با زبان آموزان از طریق شبکه های مجازی سایت و اینستاگرام و واتس آپ

13.توجه به اصل مشتری مداری و پشتیبانی همه جانبه

14.ارایه ی مدرک رسمی و معتبر در پایان هر دوره

15.امکان تولید محتوای آموزشی مناسب و به صرفه و پشتیبانی از زبان آموزانی که محصولات را خریداری کرده اند برای دوره های مختلف

با ثبت شماره تلفن یا همراه خود از مشاوره رایگان گروه آموزشی جشنواره بهره مند گردید.

برای مشاوره رایگان با شما تماس می گیریم.           

قوانین و شرایط ثبت‌نام

تعیین سطح

هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت‌نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان واحد انجام می‌پذیرد. این سنجش سطح، در 10 الی 15 دقیقه به‌صورت شفاهی ( حضوری یا از طریق سایت  و یا به‌صورت تلفنی)  انجام میشود در صورت تمایل به تعیین سطح تلفنی کافیست با شماره ذیز با ما تماس گرفته یا به موبایل زیر پیام ارسال نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت برایتان زمان تعیین سطح را مشخص میکنند 02177323242-09128987487‌‎

نتیجه تعیین سطح صادر شده به‌مدت یکماه در اموزشگاه معتبر خواهد بود.

شرایط ثبت نام

شرایط سنی: کودکان 7 تا 12 سال، نوجوانان 12 تا 17 سال و بزرگسالان 17 سال تمام به بالا.

رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی است؛ از آنجا که اموزشگاه زبان جشنواره دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش است رعایت کامل حجاب اسلامی و استفاده از پوشش مقنعه برای کلیه زبان‌آموزان واحدهای خواهران الزامی است.

عدم استفاده از تلفن همراه در کلاس

حضور به‌موقع و بدون تاخیر در کلاس

(اساتید مجاز به محاسبه تاخیرهای غیر مجاز و بیش از حد زبان آموزان به‌عنوان غیبت هستند)

توجه به قوانین و مطالب موجود درفرم ثبت نام و رعایت تمام موارد ان